Fotografie má cenu tisíce slov


Vaše svatba bude příběh, na který budete vždy vzpomínat. Jsem zde pro Vás, abych tento důležitý den zdokumentoval. Hledáte-li profesionálního fotografa s přátelským přístupem, jste na správné stránce. Podívejte se níže na služby, které nabízím.

Svatební focení u nás i v zahraničí


Svým klientům se snažím nabídnout vždy něco navíc. Kromě tradičních svateb, kdy fotím vše od příprav nevěsty a ženicha přes obřad až do pozdních hodin na svatebním večírku, nabízím také focení párů na unikátních místech v přírodě či městě kdekoliv po světě.

Jak se mnou focení probíhá?


Před každou svatbou se snažím vždy sejít s budoucím ženichem a nevěstou (a nebo alespoň spojit přes Skype). Spolu pak probíráme program svatby a kterékoliv přání a otázky páru. Pro mě je velmi důležité se se seznámit už před svatou, abych se mohl dobře připravit. Čím více budu o Vás vědět, tím lepší budou Vaše svatební fotografie.

Před každou svatbou prozkoumávám místo budoucího obřadu a okolí, abych našel ty nejzajímavější místa pro focení páru a romantických západů slunce. Snažím se vždy připravit i plány v případě špatného počasí.

Během svatebního dne  fotím od ranních příprav až po večírek do pozdních hodin. Podívejte se, co všechno můžu během Vašeho svatebního dne nafotit.

Unikátní svatební fotky z nejzajímavějších míst Evropy


Kromě mé klasické nabídky svateb v českých městech nabízím také svatební focení z nejzajímavějších míst Evropy. Lákají Vás originální svatební fotografie z nejkrásnějších měst, pláží nebo hor Evropy? Podívejte se na moji nabídku

Svatební fotky z nejfotogeničtějších míst Evropy

Kliknětě zde

Co o mém focení říkají klienti?

  • Jarda byl skvělý od našeho prvního setkání až po poslední snímek našeho svatebního dne. Jarda je profesionální, velmi osobní, vtipný, má super představivost pro fotky a snažil se udělat vše proto, abychom dostali co nejlepší svatební fotky. Můžeme jej jen doporučit. Díky moc Jardo.
    Lydie a Peter
    Lydie a Peter
  • Naše předsvatební focení bylo perfektní. S Jardou byla sranda a i když byl hodně silný vítr, dokázal pořídit nádherné fotografie. Jsme s nimi moc spokojení. Jarda vybral předem nádherná místa pro focení.
    Alex a Xénie
    Alex a Xénie