Unikátní svatební fotky z nejzajímavějších míst v Evropě

Vaše vysněná svatba


Kromě mé tradiční nabídky svateb v českých a evropských městech mám velký plán pro rok 2020. Za posledních 10 let jsem procestoval přes 60 zemí a v průběhu cestování jsem našel spoustu úžasných míst, ideálních pro svatební fotografie. Lákají Vás svatební fotky zpoza polárního kruhu za svitu půlnočního slunce nebo polární záře? Hledáte svatebního fotografa, který Vás vezme na nejzajímavější místa v evropských horách? Nebo chtěli byste svatební fotky z nejkrásnějších pláží Evropy? Podívejte se na výběr podle mě nejzajímavějších míst na focení v Evropě. Vyberete si to svoje?

Buďte první a získáte focení v zahraničí zdarma!


Jak to funguje? Během roku 2020 mám v plánu rozšířit své portfolio, a tak se chystám fotit v atraktivním prostředí nejkrásnějších míst Evropy. Vždy první pár, který se přihlásí pro danou destinaci, získá focení zdarma (při pokrytí mých nákladů). Hledám páry, které hledají unikátní předsvatební fotografie, fotografie ze svých svateb nebo ze svatební cesty. Chtěli byste fotky z některých níže uvedených nebo podobně zajímavých oblastí? Neváhejte mě kontaktovat na emailu info@jardazaoral.com nebo na konci této stránky v kontaktním formuláři.

Kde nafotíme Vaše vysněné fotky?

Lofoty - Norsko


Podle mě nejkrásnějším místem na naší planetě jsou norské Lofoty. Vysoké a ostré hory jako v Alpách se drápou do výšky rovnou z oceánu. Dohromady s malebnými vesničkami tyto ostrovy vytváří nádherné scenérie. Pak už je jen na Vás, zda si vyberete fotografie v létě za přítomnosti půlnočního slunce nebo v zimě pod polární září.

Ice Hotel - Švédsko


Zimy se každý rok stávají vzácnějšími. Máte rádi zimu, sníh a led? Vydejte se na sever Švédska, kde zima je garantována. Poblíž města Kiruna se navíc každoročně psotaví úplně nový ledový hotel, v kterém nejenže můžete strávit noc, ale také můžete navštívit kapli z ledu, která slouží i ke svatbám. Originálnější zimní prostředí pro Vaši svatbu nenajdete.

Polární záře - kdekoliv na severu


Chtěli byste svatební fotografie s polární září? Od září do dubna máte perfektní příležitost. Přicestujte za mnou na sever a vyfoťme nezapomenutelné fotky pod polární září ve Švédsku, Finsku nebo Norsku.

Praděd - Česká republika


Někdy ani není nutné jezdit daleko, abychom pořídili úžasné snímky. Byli jste například v Jeseníkách v zimě? Zima zde vytváří nádhernou podívanou.

Vysoké Tatry - Slovensko


Naši východním sousedům můžeme jedno závidět a to jsou jejich Tatry. Tyto úžasně strmé horynabízejí perfektní scenérie pro svatební focení. Navíc jsou perfektně dosažitelné vlakem a v horách nalezneme několik útulných chat. Moje nejoblíbenější je Chata pod Rysmi a zejména její toaleta, z které je jeden z nejkrásnějších výhledů v Tatrách.

Bled - Slovinsko


Asi nejromantičtější místo, které jsem kdy nafotil, je jezero Bled ve Slovinsku. Kostelík uprostřed jezera na malém ostrově je jednoduše jako určený pro svatby. Co myslíte?

Piódão - Portugalsko


Moje nejoblíbenější země ve Středomoří je Portugalsko. V této zemi najdete vše od úžasných pláží přes města plná památek, schovaných starých vesniček v horách (na jednu z nich se můžete podívat níže) až po perfektní kuchyni a portské víno. Jednoduše perfektní země jako určená pro pohodovou svatební cestu.

Hora Olymp - Řecko


Řecko v mé tabulce nejoblíbenějších středomořských destinací není za Portugalskem daleko. Kromě populárních svatebních ostrovů jako je Santorini, jsou zde také nádherné hory a to hned u moře. Podle mě je hora Olymp vůbec tou nejkrásnější v Evropě. Chápu, že si Zeus tuto horu vybral ke svému vládnutí. Kde jinde můžete koukat na mořské vlny z nejvyššího bodu v zemi?

Země ohně a ledu - Island


Když jde o Island, nelze zmínit jen jedna destinace. Na Islandu je jednoduše spousta nádherných míst. Obrovské vodopády, liduprázdné kilometrové pláže, hluboké fjordy, vysoké hory, nekonečné ledovce a aktivní vulkány jsou jedny z mála důvodů, proč byste měli navštívit Island alespoň jednou za život. Proč ne výlet spojit se svatebními fotkami?

Chamonix - Francie


Kdybyste chtěli prozkoumat nejkrásnější místa Alp, doporučil bych Vám jednoznačně francouzské Chamonix. Z tohoto městečka můžete podniknout túry všech možných obtížností a z nich se můžete kochat pohledem na nejvyšší horu Alp Mont Blanc, ledovce a další ostré vrcholy francouzských Alp.

Zermatt - Švýcarsko


Když už jsme u Alp, nemůžu nezmínit také švýcarský Zermatt. Tato vesnice nabízí podobné možnosti jako Chamonix. Navíc ale nabízí pohledy na monumentální  Matterhorn. Výhled z Zermattu na něj nezapomenutelný.

Vaše vysněné místo pro svatební fotky


Inspirovali Vás moje fotky pro Vaše vysněné svatební fotografie? Vybrali jste si tu svou destinaci? Nebo máte vlastní nápad?

V případě zájmu o focení nebo jakýchkoliv otázek mě neváhejte kontaktovat emailem na info@jardazaoral.com nebo v kontaktním formuláři níže.